קלאסיקה ים-תיכונית בנהריה


אירועי 'קיץ של העולמות' בנהריה נמשכים! אחרי שני ערבי קלאסיקה ים-תיכונית פותחים השבוע את חודש אוגוסט עם 'נייט מרקט' ופסטיבל 'ליל אהבה במזח' עם יסמין מועלם ואחריה אביב גפן והתעויט. מוזמנים להגיע! 

אלפי תושבים ואורחים מכל הארץ, נהנו בשבוע שעבר משני ערבי קלאסיקה ים-תיכונית מדהימים בבמת טיילת המזח החדשה בנהריה, שסיימו את אירועי חודש יולי בעיר.

את הערב הראשון פתח שימי תבורי עם מיטב להיטיו הבולטים מכל הזמנים ולאחריו, נהנו הנוכחים ממופע מרגש ומעצים של היוצר והזמר בועז שרעבי.

בועז שרעבי בהופעה בנהריה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בערב השני הופיעה על הבמה בטיילת המזח הזמרת מרגול עם שירים מוכרים ואהובים שלה מכל התקופות במופע שהתקיים בסיוע ובמימון מפעל הפיס.

במקביל, נמשכה גם הפעילות העירונית הרבה לילדים, נערים ובני נוער בשיתוף צוות המרכזים הקהילתיים ויחידת הנוער העירונית במועדונים, בסקייטפארק, במידעטק ועוד. במסגרת מופעי ה'אמפיטף' התקיים באמפי געתון מופע הקרקס 'חלטוריסטים ברמה' עם רן מורנו.

הזמרת מרגול מופיעה על הבמה במסגרת אירועי הקיץ בנהריה

השבוע יימשכו האירועים לכל המשפחה:

ביום שני באמפי געתון החל מ-20:30 'שנות הקסם', להיטים משנות ה-60 ומכל העשורים עם אלי לב וחברים, ביום שלישי 9.8.22 'נייט מרקט' בשדרות הגעתון החל מ-19:00 עם דוכנים, אמני רחוב, מוסיקה והמופע המרכזי הפעם- ה'טברנס' שיעלו ב-21:00 על במת הנחל.

ברביעי ההרקדה העירונית עם חיים מילשטיין ברחבת המזח בשעה 19:30 הרקדת ילדים והורים וב-20:30 ההרקדה למבוגרים.

ביום חמישי ה-11.8.22 מתחילים את הערב עם 'פיטר פן' במסגרת מופעי ה'אמפיטף' באמפי געתון והאירוע המרכזי של השבוע הוא 'ליל אהבה במזח' לכבוד ט"ו באב, עם יסמין מועלם ואחריה המופע המרכזי- אביב גפן והתעויט.

הכניסה לאירועים חופשית.