חופים עירוניים ובריכות עירוניות

חופי הרחצה צפויים להיפתח בהתאם להנחיות שיקבע משרד הבריאות סמוך למועד פתיחת העונה
מידע בנושא החופים העירוניים והבריכות ברשות

פתיחת עונת הרחצה 2021:

  • חוף "גלי גליל" –צפוי להיפתח במועד הרשמי 20.03.21
  • חוף סוקולוב  - צפוי להיפתח במועד הרשמי 20.03.21
  • חוף "שירת הים צפוי להיפתח  02.05.21

שעות פתיחה לפי תקופה:

  • מרס - יוני– 08:00 עד 17:00
  • יולי - אוגוסט– 08:00 עד 18:00
  • ספטמבר – אוקטובר– 08:00 עד 17:00

חוף גלי גליל

חוף "גלי גליל" הוא אחד החופים המוכרזים, הנקיים והמטופחים ברחבי ישראל, החוף מטופל באופן שוטף במהלך כל השנה ושירותי ההצלה לקהל ניתנים בהתאם לתאריכים של משרד הפנים.

בחודשי הקיץ נפתח גם מתחם הבריכות עבור התושבים והמבקרים בנהריה, הכניסה למתחם הבריכות כרוכה בתשלום.

מתקני החוף כוללים בריכת שחייה, בריכת שחיה לילדים הכוללת מתקנים ומגלשות להנאת הילדים, בריכת שחייה לפעוטות הכוללת גם היא מתקנים ומגלשות עבור הפעוטות.
 
החוף הונגש עם שביל לכיסאות גלגלים לקו המים, שביל לעגלות להורים לפעוטות לחלקו המערבי של החוף, סככות צל עם משטחי גישה והושבה, ברזי רחצה מונמכים המאפשרים גישה נוחה ומותאמת.

גלי גליל הנגשה לעגלות תינוקגלי גליל הנגשה לנכים

גלי גליל בריכת שחייה עירונית
חוף סוקולוב סככות
חוף סוקולוב
חוף סוקולוב הינו חוף מוכרז הממוקם על שפת הטיילת העירונית בחלקה הדרומי, בחודשי הקיץ מוזמנים התושבים והמבקרים בעיר ליהנות משלל האפשרויות אשר החוף מציע למבקרים בשטחו.

על שפת החוף תוכלו לשבת תחת ציליות רחבות ידיים, הציליות ממקומות לאורך כל החוף ופתוחות למבקרים, צמוד לחוף ישנם שירותים ומלתחות ובחוף פועלים שירותי הצלה במהלך כל חודשי הקיץ על מנת להבטיח את שלומם של הנופשים בחוף.

בשטח החוף ישנו מתחם אימון כושר פונקציונאלי חדשני ומתקדם, לצד מגרשי כדורעף חופים, בהם תוכלו להשתמש באופן חופשי  וטיול קצר בטיילת הצמודה לחוף יאפשר לכם לגשת אל מתחם הברים והמסעדות הצמודות לחוף וליהנות משתייה קרה וארוחה טעימה.

עיריית נהריה מזמינה אתכם אותך לבוא ולבקר בחופים המרהיבים של העיר וליהנות בימי הקיץ החמים מטבילה נעימה ומצננת במי הים הצלולים.

חוף סוקולוב מתקני כושר

חוף סוקולוב מלתחות
חוף שירת הים
שירת הים הוא חוף נפרד הממוקם בתוואי הטיילת הצפונית ברחוב העלייה, סמוך למלון סי-לייף. חוף מוכרז בו ניתנים שירותי הצלה במהלך עונת הרחצה. במקום סככות צל, ברזי רחצה ומגרש חנייה סמוך. ימי רחצה לנשים: ראשון, שלישי וחמישי, ימי רחצה לגברים: שני, רביעי ושישי.

פרטים עם מועד פתיחת בריכת השחייה העירונית בחוף גלי גליל יימסר בהמשך


גלי גליל הנגשה לעגלות תינוקגלי גליל הנגשה לנכים

גלי גליל בריכת שחייה עירונית
חוף סוקולוב סככות

חוף סוקולוב מתקני כושר

חוף סוקולוב מלתחות