קידום עסקים

 

עיריית נהריה מאמינה שהעסקים בעיר הם עמוד השדרה החברתי, התיירותי והכלכלי של העיר.

העסקים מהווים חלק הכרחי במרקם החיים, ולשם כך, העירייה שמה לה למטרה לקדם ולפתח את הסקטור העסקי בצורה פעילה.
אחת מהתובנות המשמעותיות הוא איוש ובניית מחלקה שתפקידה לשים את האינטרסים של בעלי העסקים בעיר על סדר היום הציבורי. המחלקה מאמינה בחיזוק בעלי העסקים כיזמים ופעילים, והקניית כלים מקצועיים רבים ככל הניתן.

מחלקת קידום עסקים פועלת בשלושה מישורים:

בניית אמון וחיזוק הקשר בין המגזר העסקי לרשות דרך הידברות ומפגש אישי ומקצועי.
עידוד יזמות פנים וחוץ רשותית, ומתן כלים מקצועיים רבים ככל הניתן לשם הגשמת חלומות עסקיים.

שיפור מרחבי העסקים בעיר פיזית ותפיסתית דרך פרויקטים מגוונים.

חלק מפעילות המחלקה לשנת 2021:

 • יצירת אפיקי תקשורת חדשים ויעילים לבעלי העסקים בעיר, מתוך הבנה ש“זמן שווה כסף” – לבעלי עסקים יש צורך בפתרונות מורכבים ומהירים כדי לאפשר תפקוד תקין.
 • הקמת פורטל עסקים מתקדם, רלוונטי ומעודכן. ניתן להתעדכן בפעילויות קרובות, קולות קוראים, פרויקטים עירוניים, לקבוע תורים או פשוט להשאיר פניות לחזרה בצורה דיגיטלית. קל, פשוט ויעיל. המטרה היא להפוך את הפורטל ל”כיכר העיר” של בעלי העסקים ולהצליח להנגיש תוכן בעל ערך בקלות.
 • ייזום וקידום תפיסת “קהילות עסקים”– שיפור מרחבים מסחריים בעזרת אסיפת בעלי עניין / בעלי עסקים. בעזרת יועצים מקצועיים וגורמי רשות ניתן לייצר תהליכים משמעותיים ועמוקים כדי לשפר את המרחב כולו.
 • הכשרות מקצועיות במגוון תחומים: שיווק, התנהלות כלכלית, טיפוח כלי יזמות, הטמעת טכנולוגיה ארגונית ועוד. כל אלו במחיר עלות, בסבסוד רשותי וממשלתי, ובתנאי התחייבות להשתתפות מלאה ופעילה.
 • דיגיטציה והנגשת בירוקרטיה לבעלי העסקים בעיר. חזון המחלקה רואה את בעל העסק מתעסק במינימום הנדרש, ולא נדרש לבזבז שעות פעילות על מילוי טפסים.
 • לקדם ככל הניתן כניסה של דרכי מכירה חדשות: פודטראקס, פופאפים, מכירות שוק עירוני ודוכנים עירוניים, פסטיבלים ואירועי שיא תיירותיים. כל אלו, בתקשורת עם בעלי העסקים
 • אסדרה בין המרחב העסקי למרחב הציבורי – לאזן בין הרצון של בעלי עסקים להשתמש במרחב הציבורי (שולחנות, כיסאות, סחורה) לבין זכות הציבור למרחב ציבורי נקי ונגיש. באמצעות עבודת חקר והשוואה כלל-ארצית יצרנו מדיניות הוגנת ושוויונית, קלה להבנה ונגישה לקהל הרחב.

פרטי קשר:

אוראל אלוני – מנהל תחום קידום עסקים
0508844794

רוזי מרלי – מנהלת מחלקת רישוי עסקים
0528015758

x

שלום אתה מחובר

X
כניסת תושבים
0
  0
  עגלת קניות
  רוקנו עגלת קניותחזרה לחנות