הספרייה העירונית

 

 הספרייה העירונית של נהריה היא מהמובילות בספריות הציבוריות בישראל, בספריה אוסף ספרים גדול ומגוון לצד כלים טכנולוגים מתקדמים העומדים לרשות הקהל. 

בהיצע המגוון של תכני הספרייה העומדים לרשות הקהל, מושקעים מירב המאמצים והמשאבים על מנת לתת לציבור פתח וכלים למימוש הרגלי קריאה. 

 

אירועי תרבות

במשך כל השנה מתקיימות בספריה שעות סיפור והצגות לילדים והורים, סדנאות יצירה והעשרה, תכניות עידוד לקריאה לתלמידי בתי הספר בחופש הגדול, סדנאות לכתיבה יוצרת למבוגרים, תכניות תרבות למבוגרים כמו: מפגשי סופרים ומשוררים, מופעים מוזיקליים ומפגשים בנושאים של ספרות וקולנוע. 

 

שלל תכניות מתקיימות במהלך חודש יוני בו מצוין בישראל “חודש הקריאה” ונמשך כ 3 שבועות.

 

במהלך שנת הקורונה הספרייה המשיכה לתת שירות מיטבי לקהל הקוראים, הן באמצעות משלוחים עד הבית בעזרת מתנדבים והן באמצעות איסוף עצמי מהספרייה. כמו כן, במהלך השנה האחרונה, קהל הספרייה נהנה מעשרות הרצאות מקוונות שנתנו מענה להעשרה ולפנאי ושמרו על קשר רציף וישיר בין הקוראים לספריה ובמיוחד לתושבים הנמצאים בסגר ובבידוד.  הספרייה המשיכה לייצר תכנים ולעודד את הקהל להמשיך ולקרוא ספרים וליהנות משפע של תכניות תרבות, הן באמצעות תכנות הזום והן פרונטלי.

 

באוסף כ- 100,000 ספרים ב- 7 שפות. לצד ספרי הקריאה בפורמט המודפס המסורתי, הספרייה מציעה גם קריאת ספרים בפורמט דיגיטלי, זמינים לכל הקוראים.

באוסף הכללי של הספרייה ישנה גם ספריה תורנית עשירה ומכובדת עם ספרי קודש מ”ארון הספרים היהודי”, כולל מאגרי מידע ממוחשבים כמו “אוצר החוכמה” ופרויקט השו”ת. 

מרחבי הלמידה בספריה כוללים חדרי לימוד פרטניים לטובת הלומדים ומקורות מידע, הן ספרים והן באופן דיגיטליים של ספרים און ליין ומאגרי מידע.

 

בספריה פועל חדר סיפור, חדר בו מוצגים סיפורים בליווי אפקטים אורקוליים וגם מערכת משחק לילדים של אופטי מיוזיק המשלבת משחקי תמונה, אור וקול. 

ספריית פעוטות נעימה ואטרקטיבית עבור ילדים והורים, שמטרתה לחנך לאהבת הספר ולסגל הרגלים של חוויית ספריה כבר מגיל צעיר. 

 

חדר חדשנות

להדפסה בתלת מיימד. ניתן לקבל בספריה הדרכה לתכנון ועיצוב מודל ולהדפיס את המוצר במדפסות להדפסה בתלת מיימד.

ספריית מולטימדיה אטרקטיבית ומדליקה המשמשת ילדים ובני נוער, בספריה ניתן לצפות בסרטי איכות ובסרטים שנבחרו בקפידה ומתאימים לקהל הספרייה. לצד הקולנוע הילדים מבלים גם במשחקי וידאו חדישים ובמשחקים מתקדמים כמו מציאות מדומה לצד משחקי “רטרו”.

 

הספרייה מקדמת בברכה את התושבים החדשים שכבר התמקמו בנהריה ואת אלה שיצטרפו אלינו בקרוב.

להצטרפות לספריה ניתן למלא טופס מקוון

 

ימים ושעות פעילות:

ימי ראשון עד חמישי –  9:00-12:45

ימים ראשון שני רביעי וחמישי אחה”צ –  15:00-18:45

א-ה 13:00-15:00 לסטודנטים בלבד

פרטים נוספים באתר הספריה

דוא”ל:  [email protected]

טלפונים: 04-9855000, 04-9855003

מידעטק נהריה – פייסבוק: https://www.facebook.com/nahariya.library

 

 

x

שלום אתה מחובר

X
כניסת תושבים
0
    0
    עגלת קניות
    רוקנו עגלת קניותחזרה לחנות