נהריה וילאג'

​​​​​עיריית נהריה מציגה את וילג' נהריה ומביאה את חווית ה"הכל כלול" לבני הנוער של העיר

את רעיון הוילג' הגה ראש העירייה ז'קי סבג לפני כ-6 שנים, עת חיפש להקים מתחם אשר יהיה מותאם לבני הנוער ויכלול תכנים שהם בחרו לצד פיקוח של גורמי חינוך.

ובהתאם לכך קם מידי שנה מתחם אשר פתוח לאורך כל חודשי הקיץ (יולי אוגוסט). ופועל כל יום משעות הערב ועד השעות הקטנות של הלילה וכולל את מיטב האטרקציות, הופעות האמנים, הרצאות ופעילויות שבוחר הנוער בשאלונים מיוחדים שהם ממלאים לפני סוף שנת הלימודים.

 
בכל קיץ מגיעים אמנים רבים לפי בחירת בני הנוער בעיר בניהם עילאי בוטנר וילדי החוץ, סקאזי,מאור אדרי, קפה שחור חזק, נצ'י נצ', שימ​י אטיאס ונדב גדג',יובל דיין, ​האולטרא​ס ועוד רשימה ארוכה של אומנים מהטובים בארץ בתחומי הסטנד אפ והזמרה.
​​
"למעשה בחירת האמנים נעשית בשיתוף פעולה מלא עם הנוער בעיר" את המתחם  מנהלת היחידה למאבק בסמים ואלכוהול ועיר ללא אלימות בעיריית נהריה,  "המתחם מיועד לתלמידי נהריה מסיימי כיתה ז'-יב'."

 
 העירייה מפעילה מערך שלם של הסעות בין השעות 19:30-01:30 בכל רחבי העיר שאוסף תלמידים מהבתים למתחם וחזרה. 

 
ההסעות לוקחות את הילדים מבתיהם ודואגות להחזיר אותם עד הבית בסיום הפעילות 

 
מתחם נהריה וילג' מצטרף לאירועי הקיץ בטיילת שמקיימת עיריית נהריה כל שנה שם יגיעו להופיע מיטב אמני ישראל והכניסה חופשית לכל הציבור הרחב. 

 
ז'קי סבג ראש העיר: "בראש ובראשונה אנו חושבים ודואגים לבריאות וביטחון ילדנו בחודשי הקיץ. 

 
מכאן בא הרעיון של יצירת מתחם רק עבורם בו הם יכולים ליהנות ולהעביר את זמנם תחת פיקוח של גורמי החינוך. המתחם ממוקם בסמוך פארק גיל לכל גיל בעיר. והקמתו של מתחם בטוח מסוג זה מעניקה לבני הנוער ולהוריהם קיץ שקט, מלא בכיף, בשמחה ובהנאה."