הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
   לוח אירועים תבות וספורט בנהריה  
פתח תפריט

מעתה בכף ידך – אפליקציה חדשה לעיריית נהריה

מסך ניווט אפליקציית עיריית נהריה החדשה
תאריך פרסום: 13/09/2017

​​​כחלק מחיזוק הקשר עם התושב וביוזמת ראש העירייה, עיריית נהריה השיקה אפליקציה חדשה אשר מותאמת לצרכי התושבעיריית נהריה עוברת בשנים האחרונות שינוי דיגיטלי וטכנלוגי משמעותי אשר שם אותה בשורה הראשונה עם ערים מתוקשבות וחכמות. 

לצד שלטי הלד החכמים שהותקנו בצמתים מרכזיים בעיר, פועלות מערכות משוכללות גם במוסדות החינוך בעיר וגם במוסדות התרבות. כמו כן בעתיד מתוכננות להיטמע מערכות חדשניות נוספות.
תמונות וצילומי מסך אפליקציית עיריית נהריה החדשה
בשבועות האחרונים פועלים בעירייה על מנת להשיק את האפליקציה החכמה של העירייה אשר תכלול בתוכה את כל המידע והשירות שהתושבים צריכים מהעירייה- ללא הצורך להגיע לבניין. 

דרך האפליקציה יוכלו התושבים לקבל מידע חשוב גם בשגרה וגם בחירום. 

ייחודה של האפליקציה הינה הקלות בה תושב יכול לקבל מידע ושירות מהעירייה ללא צורך בהגעה לבנייני הרשות. 

דרך האפליקציה יוכלו התושבים לקבל מידע חשוב גם בשגרה וגם בחירום הכולל, מיקום גיאוגרפי למקלט הקרוב,  טלפונים ישירים והודעות Push שיגיעו ללא פתיחת האפליקציה ויעבירו מידע משמעותי לתושבים.

המערכת החדשה תאפשר מעקב אחר פניות, תשלומים, אירועים, תרבות, מרכז צעירים, בעלי תפקידים, פארקים בעיר, תיירות ועוד... 

בעירייה מדגישים כי האפליקציה היא לא רק חד כיוונית, אלא חשוב לעירייה לקבל עדכונים מהתושבים, ולכן תתאפשר באמצעות האפליקציה פתיחת פניה למוקד 106, כולל אפשרות לצלם, ולדווח על מפגעים ותקלות בשגרה ובחירום. 

את האפליקציה ניתן להוריד דרך מכשיר הסלולר שיהיו זמינים גם תחת מערכות הפעלה אנדרואיד וגם דרך מערכות IOS של חברת אפל (אייפון).