הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
תמונה טיילת נהריה בזמן השקיעה

אירועים

דבר ראש העיר

נהריה עוברת שינויים מרחיקי לכת בכל תחומי החיים: שכונות חדשנות נבנות, כבישים חדשים נסללים, מבני ציבור חדשים מוקמים ואנו זוכים לפריחה דמוגרפית, חברתית, קהילתית וכלכלית.

עיריית נהריה השקיעה בשנים האחרונות 1/3 מסך תקציבה השנתי בחינוך בסכום כולל של למעלה מ - 175 מיליון ₪ ותמשיך לשמור ואף להגדיל את ההשקעות ביוזמות ופרויקטים חינוכיים מתוך אמונה כי ההשקעה מביאה למצוינות בחינוך.
 
כתוצאה מתוכנית החזון החינוכי שיזמתי לפני מספר שנים ובה הושקעו כ- 8 מיליון ₪, חלו שינויים משמעותיים בהוויה החינוכית ולשלוחותיה, כאשר נהריה זוכה להשגים רבים ובראשם העלייה החדה באחוז הזכאים לבגרות, עם ממוצע של 76% בשנים האחרונות.

ההורים מביעים אמון במערכת החינוך כשלמעלה מ160 תלמידים אשר למדו מחוץ לעיר שבו ללמוד בנהריה
פרויקט חשוב אותו הובלתי בשנים האחרונות הוא מחשב לכל מורה במסגרתו חולקו 350 מחשבים ניידים למורים בבתי הספר היסודיים והוכנס מקרן חכם לכל כיתה. בעקבות ההצלחה הרבה לה זוכה הפרויקט הוא הורחב לחטיבות העליונות ולגני ילדים ונכון להיום בכל מוסדות החינוך העירוניים ניתן למצוא מקרנים ולכל המחנכים בנהריה מימשו את זכאותם לקבלת מחשב נייד.
 
גם בתחום החינוך הבלתי פורמלי מתחולל שינוי עצום כשהמרכזים הקהילתיים  בעיר צוידו במעבדות מחשבים, טלוויזיות LCD  ומשחקי טלוויזיה משוכללים. בנוסף ממשיך לפעול בעיר פרויקט נהריה וילאג' לבני נוער ובעקבות ההצלחה האדירה הארכנו את התקופה בה מתקיים הוילאג' בהשקעה של 2 מיליון ₪ , במתחם ביקרו למעלה מ -40 אלף ילדים בקיץ האחרון ונהנו ממיטב האמנים והפעילויות, כשעיריית נהריה  העמידה אוטובוסים אשר לקחו והחזירו את בני הנוער מהמתחם לביתם.
 
באירועי הקיץ של נהריה שהפכו לשם דבר ברחבי הארץ ביקרו השנה למעלה מ-100 אלף תושבים מנהריה והסביבה שצפו במופעים של מיטב האומנים לכל הגילאים.
אנו ניצבים כעת בפני שלושה פרויקטים מרכזיים אשר עומדים לצאת לדרך" היכל התרבות החדש שיכיל 1000 מקומות ישיבה בעלות של כ- 75 מיליון ₪ ויעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, המשך פיתוח הטיילת הצפונית מהמרינה ועד אכזיב בשקעה של כ -65 מיליון ₪ והקמת גשר מיתרים ייחודי בשקעה של כ- 15 מיליון ₪ שיחבר בין הקניון החדש לתחנת הרכבת ומגרש החניה. כמו כן יוקם אצטדיון כדורגל חדש בן 8000 מקומות ישיבה ו 12000 של שטחי מסחר, בנוסף תמשך תנות הבינוי בשכונות.
 
עיריית נהריה דואגת מידי יום לאיכות החיים ורווחתם של תושבי העיר, לפיתוחה של העיר ושמירה על ניקיונה, העיר נהריה מתברכת בציבור תושבים פעיל ומסור המתאפיין בעזרה הדדית ושיעורי התנדבות גבוהים.
 
אתר האינטרנט של העירייה הוא נדבך נוסף וחשוב בשיפור השירות לאזרח, באתר נשמר עקרון השקיפות, מתפרסם בו מידע מיקף ומהימן אודות היחידות העירוניות של העירייה, פעולותיהן ותחומי אחריותן. האתר ידידותי למשתמש ומרכז את מלוא האינפורמציה והשירותים המקוונים הדרושים לגולש והכל בלחיצת כפתור ואנו פועלים בימים אלו במטרה ליצור אפליקציה עירונית שתשרת את התושבים ותעניק להם מענה נוסף בכל מקום בו הם נמצאים.
 
אני מזמין את התושבים לבקר באתר האינטרנט של עיריית נהריה ובדף הפייסבוק שלנו שם אנו פועלים על מנת להעביר לכם התושבים דיווחים ישירות מהשטח על כל מה שקורה בעיר.
 
בברכה,
ראש עיריית נהריה
ז'קי סבג​
 
צוות לשכת ראש העיר עומד לשירותכם וישמח לסייע בכל שאלה.
 
ראש העיר של נהריה  מקיים מדיניות "דלת פתוחה" ובמסגרת זו נפגש עם תושבים בימי א' ו- ד' בין השעות 16:00-18:00 בתיאום מראש עם לשכת ראש העירייה
 
תפקיד​שם פרטי+שם משפחה​טלפון​דואר אלקטרוני​פקס​
מנהלת הלשכה​
יהודית אילוז
04-9879877yodite@nahariya.muni.il04-9514572
מזכירת הלשכה
שושנה סבן
04-9879866lishka8@nahariya.muni.il04-9514572​
  
כתובת הלשכה:
 
לשכת ראש העירייה ממוקמת בבניין העירייה קומה ג' שדרות הגעתון 19. ת.ד 78 מיקוד: 22100
דבר ראש העיר